Jeśli chcesz być dobrze poinformowany,
zapisz się ...
slider-bg

O firmie

 

sklep ekologiczny"Zdrowa Spiżarnia" to sklep z produktami dla tych, którzy chcą żyć zdrowo - jest oferta dla wegan, wegetarian, alergików czy cukrzyków, a wszystko z ekologicznymi atestami. Do tego wiele specjałów z różnych regionów Polski. Są też specjalne słodycze i wypieki dla cukrzyków, osób na diecie bezglutenowej a także bezmlecznej.

Sprowadzamy najwyższej jakości ekologiczne warzywa i owoce. Wszystkie one mają atesty, że pochodzą ze zdrowej uprawy, nie są pryskane chemią czy modyfikowane. W każdy wtorek mamy świeże dostawy.

U nas można też z wybranych ziaren przemielić mąkę na swój domowy chleb, na miejscu jest młynek z bukowego drewna. 

Są pyszne miody w tym nasz faworyt - koniczynowy!

W Zdrowej Spiżarni nie brakuje herbatek i kaw pochodzących ze strefy wolnego handlu. Z napoi są też syropy i soki tłoczone, które działają przeciwnowotworowo. Można kupić oleje roślinne, w tym popularny ostatnio olej lniany. W lodówkach znajdziemy m.in. jajka przepiórcze, ale także kurze, z wolnego wybiegu. A do smarowania na kanapki - różnego rodzaju pasty z migdałów, pestek dyni czy orzechów laskowych. Jest też duży wybór ciemnych makaronów i sosów warzywnych.

Oprócz produktów spożywczych są też naturalne kosmetyki, środki czystości i artykuły higieniczne.

Pragniemy promomować zdrową dietę, ekologiczny tryb życia. Tym wszystkim którzy od dawna dbają o swoje dobre samopoczucie chcemy dać miejsce w którym znajdą większość rzeczy potrzebnych w "zdrowej kuchni".

By rozwijać tę pasję w innych postaramy się podążać za wiedzą i potrzebami naszych klientów, poszukiwać nowych smaków i inspiracji. Poprzez dietę pięciu przemian, Św. Hildegardy, makrobiotyczną, kuchnię japońską i wiele innych. Razem z Wami tworzyć będziemy ofertę najlepszą, najpotrzebniejszą i najzdrowszą.

Zdrowa Spiżarnia, ul. Świętojańska 8 lok. 1

Czynne: pn.-pt.: 9.00 do 18.00, sb. 9.00 do 14 .00

Partnerzy