Jeśli chcesz być dobrze poinformowany,
zapisz się ...
slider-bg

Uzdrawiające produkty Jenschura już w Białymstoku – sklep Zdrowa Spiżarnia

Dr h.c. Peter Jentschura swoją popularność i rozgłos zyskał dzięki książce o tematyce zdrowotnej pt.„Oczyszczanie drogą do zdrowia”, opisując w niej praktyczną drogę osiągnięcia stanu długowieczności, utrzymania urody. Dostrzec w niej można wręcz misyjne podejście do zagadnień zdrowia. Pozycja okazała sie bestsellerem w wielu krajach na świecie.

Jentschura sformułował trzy główne zalecenia zdrowotne, związane z przemianą materii, które brzmią:

 • jedz, pij i rób to co korzystne!
 • unikaj tego co szkodliwe!
 • wydalaj to co szkodliwe!

Wyprodukował w myśl swojej teorii środki spożywcze i preparaty do stosowania zewnętrznego, by wspierać odbudowę zdrowia i witalności.

 

PRODUKTY Jentschury

 1. Siła Roślin czyli Wurzelkraft (10 g, 165 g, 335 g, 650 g) - preparat skomponowany ze 100 starannie dobranych roślin, wysuszonych, posiekanych, zgranulowanych. Dedykowany jest dzieciom, sportowcom, kobietom w ciąży i karmiącym, pracownikom umysłowym i fizycznym, osobom pracującym w nieustannym stresie, zmagającym się ze zmęczeniem i wypadaniem włosów. Preparat ten zawiera także owoce, warzywa, pyłki roślin, zioła. Polecany jest jako dodatek do kaszek, musów, oliwy z oliwek, sałatek, zup, dań warzywnych, soków. Zawiera składniki mineralne, witaminy oraz substancje odżywcze cudownie wpływające na poprawę stanu zdrowia i urody.
 2. Herbata ziołowa 7x7 (50 saszetek, 100 saszetek, 1,75 g,100 g, 250 g, 500 g) – to mieszanka 49 różnych ziół, m.in. korzeń lukrecji, melisa cytrynowa, skórka z cytryny, ziele lubczyku, tymianek, cynamon, trawa cytrynowa i wiele innych. Czystość ziół kontrolowana jest laboratoryjnie. Zadaniem herbaty ziołowej 7x7 jest rozpuszczanie złogów. Wszystkie pierwiastki obecne w herbacie, występują także w organizmie człowieka, dlatego może ona rozpuścić wszystkie złogi. Herbatę parzy się po 3 minutach od zaparzenia równocześnie pamiętając o piciu wody niegazowanej.
 3. Bezglutenowa kasza Morgenstund (35 g, 0,5 kg, 1 kg, 2 kg) z prosa, gryki, dodatkiem amarantusa, ananasa, jabłek, pestek dyni, słonecznika, słodkich migdałów. Posiłek ten jest bogaty w składniki odżywcze i błonnik, polecany jest osobom starszym, w diecie przeciwgrzybiczej i dla sportowców. Kasza nie zawiera laktozy, wzmacnia układ krwionośny, nerwowy, kostny, pokarmowy, upiększa i zwiększa odporność organizmu. Porcję kaszki zalewamy wrząca wodą lub ulubionym mlekiem i pozostawiamy na kilka minut do napęcznienia.
 4. Sól zasadowa do kąpieli MeineBase (35 g, 750 g, 1500 g, 2750 g) – to sól pomocna w oczyszczaniu, odkwaszaniu i regeneracji organizmu. W jej skład wchodzą przede wszystkim minerały, wysokoenergetyczne kamienie szlachetne i sól morska. Rozpuszczona w wodzie sól tworzy roztwór o wartości pH – 8,5, który nigdy nie wysusza skóry. Sól zasadową stosuje się do kąpieli wodnych, okładów i masaży. Produkt jest wykorzystywany podczas leczenia egzemy, łuszczycy, trądziku, owrzodzeń, odleżyn, grzybic, chorób nowotworowych, stopy cukrzycowej, ale również do higieny narządów kobiecych. Kąpiele z dodatkiem soli zasadowej wspomagają leczenie chorób Parkinsona i Alzheimera, szumów usznych, zaćmy, jaskry, reumatyzmu, otyłości, prostaty, cellulitu i problemów skórnych.
 5. Krople do włosów 3x3 Haartropfen (100 ml) - zawierają 21 olejków eterycznych, alkohol etylowy, wodę i tlen. Płyn należy pobrać pipetką i dwa do trzech razy dziennie po kilka kropli nakładać na skórę głowy, wmasować. Można je łączyć z roztworem soli MeineBase.
 6. Kasza Jenschura - naturalny posiłek bio
 7. Na wszelkie problemy - sól zasadowa Jentschura

 

Jentschura uważa, że w przekwaszonym organizmie ludzkim nie funkcjonują prawidłowo : system immunologiczny, hormony i enzymy, dlatego należy zwracać uwagę na utrzymanie stabilnej wartości pH krwi i gospodarki kwasowo-zasadowej. Nadto, zaleca unikanie codziennego spożywania żywności przetworzonej chemicznie, z uwagi na ogrom "pustych kalorii" i brak minerałów, witamin. Niskie pH objawia się uszkodzeniem struktur komórkowych, odkładaniem złogów w jelitach oraz nieprawidłowym wydalaniem szkodliwych produktów przemiany materii.

Do popularnych zakwaszaczy należą:

 • cukier,
 • kawa,
 • czarna herbata,
 • produkty z białej mąki,
 • mięso i jego przetwory,
 • jaja,
 • słodzone napoje,
 • wieprzowina,
 • czerwone wino.

Jednak nie tylko. Brak aktywności fizycznej, siedzący tryb życia, nadużywanie zażywania leków, również tych ogólnodostępnych, a także nadmierna aktywność powodują zaburzenia funkcjonowania organizmu i powstawanie chorób.

Produkty Jentschura dostępne w sklepie Zdrowa Spiżarnia z Białegostoku mają za zadanie rozpuścić złogi, zneutralizować kwasy, usunąć toksyny oraz oczyścić organizm.

Partnerzy