Jeśli chcesz być dobrze poinformowany,
zapisz się ...
slider-bg

Czy można zaufać marce Viridian?

Bardzo istotna w dzisiejszych czasach jest dbałość o spożywane produkty. O to, by były one zdrowe, pozbawione chemicznych dodatków i najlepiej produkowane w warunkach ekologicznych. To swego rodzaju trend i moda, ale dla wielu z nas również życiowa filozofia. Staramy się w naszym życiu stosować zasadę: „Jestem tym, co jem”.

Nie chcemy poddawać się postępującej degradacji środowiska naturalnego. W pełni zdajemy sobie sprawę z tego, że jeżeli o nie nie zadbamy, to przyszłe pokolenia mogą mieć bardzo poważny problem. Marka Viridian to produkty dla ludzi świadomych i odpowiedzialnych. Troszczących się o siebie, swoich bliskich i całą planetę.

Viridian do codziennego stosowania

Co należy zrobić, aby wyglądać dobrze i czuć się młodo – mieć gładką skórę, mocne paznokcie, zdrowe lśniące włosy? Są tacy, należący do grupy szczęściarzy, którzy mają to zapisane w genach. Problemy zdrowotne i estetyczne zazwyczaj ich omijają.

Większość ludzi musi jednak na co dzień dokonywać odpowiednich dietetycznych wyborów i bardzo często uzupełniać swoją dietę w wysokiej jakości suplementy, gdyż obok różnego rodzaju balsamów, olejków czy kremów prawdziwym fundamentem piękna i zdrowia jest odżywienie organizmu od środka. Dlatego naprawdę warto przyjrzeć się bliżej suplementom Viridian i zastanowić się nad włączeniem ich do codziennego planu żywieniowego.

Od kiedy suplementy diety Viridian są dostępne?

Firma Viridian powstała w 1999 roku w Northamptonshire w Wielkiej Brytanii, a została założona przez Cheryl Thallon - wegetariankę i aktywistkę społeczną. W dzisiejszych czasach jest Viridian liderem w branży etycznych suplementów. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, co to oznacza i dlaczego jest takie istotne.

Gdy mówimy, że suplementy diety Viridian są etyczne, mamy na myśli zarówno pochodzenie składników, proces produkcji, jak i stuprocentową zawartość aktywnych składników.

Suplementy diety Viridian nie zawierają takich niekorzystnych dla naszego zdrowia dodatków jak na przykład cukier, sztuczne barwniki, substancje wypełniające czy przeciwzbrylające. Aktualnie więcej niż 40% produktów posiada bardzo restrykcyjny certyfikat ekologiczny Soil Association.

Czy suplementy Viridian są gwarancją zdrowia?

Podstawą dobrego zdrowia i długiego życia jest dostarczenie organizmowi odpowiednich substancji odżywczych. Każda pojedyncza reakcja zachodząca w naszym ciele potrzebuje witamin, minerałów, tłuszczów, aminokwasów. Szczególnie jest to ważne dla osób prowadzących aktywny tryb życia, intensywnie pracujących, uprawiających sport, wegan i wegetarian, a także palących czy będących na różnego rodzaju dietach odchudzających. Wszystkie oferowane produkty Viridian są odpowiednio zbilansowane, więc dostarczają organizmowi dokładnie tyle składników, ile potrzebuje.

Suplementy Viridian produkowane są na bazie spiruliny (algi), alfalfa (lucerna) i borówki, co dodatkowo wzbogaca ich skład. Producent stosuje jedynie produkty pochodzące z organicznych upraw bez pestycydów, herbicydów. Są one wolne od GMO, a to przekłada się na zdrowie ludzi i kondycję środowiska naturalnego.

Partnerzy