Jeśli chcesz być dobrze poinformowany,
zapisz się ...
slider-bg

Miody

miód

   

       W naszej ofercie m.in. posiadamy miody z pasieki Dziadka Ignacego.

              Początki pasieki sięgają roku 1947, kiedy to Ignacy Świerzbin przybył do wsi Ściborki i zasiedlił pierwsze ule. Od tej pory pasieka stale się powiększa i zachwyca klientów niezwykłym smakiem i aromatem miodów pozyskiwanych  z najdzikszych zakątków Mazur.
Tajniki pszczelarstwa i pasiekę Ignacy przekazał wnukom - Łukaszowi i Radkowi, którzy kontynuują tradycje pozyskiwania tego cudownego daru natury, jakim jest miód. Wyjątkowe walory smakowe i zdrowotne nasze miody zawdzięczają bogactwu roślin występujących na terenie stacjonowania pasiek. Największym powodzeniem wśród klientów cieszy się jasnożółty i bardzo delikatny w smaku MIÓD KONICZYNOWY.  
 W roku 2011 Pasieka została Członkiem "Dziedzictwa Kulinarnego Warmia Mazury Powiśle" oraz Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego "Culinary Heritage".

         Sprzedajemy równiez coraz bardziej znany na polskim rynku Miód Manuka, którego własciwości wzmacniające organizm są niezastąpione.
  Miód Manuka zbierany jest tylko w Nowej Zelandii z występującego tam krzewu herbacianego. Miód ten ma takie same właściwości jak miody, które znamy. Jednak Manuka posiada jeden wyjątkowy składnik, jakim jest methylglyoxal, czyli czynna substancja odpowiedzialna za antyseptyczne i antybakteryjne właściwości miodu Dzięki jego obecności działanie miodu Manuka na naszą skórę i organizm jest takie skuteczne.

Miód Manuka to prawdziwa bomba witaminowa. Oprócz tego jest on źródłem wielu minerałów i składników odżywczych, a dzięki właściwościom higroskopijnym pozwala utrzymać skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Miód Manuka sprawdza się przy leczeniu egzemy, łuszczycy, wysypek oraz atopowego zapalenia skóry.

 

MIODY:

Miód Koniczynowy leśny - 0,9 l więcej

Miód Koniczynowy leśny - 0,5 l więcej

Miód Gryczany - ( 0,3 l )  ( 0,5 l )  ( 0,9 l ) więcej

Miód Wielokwiatowy - ( 0,3 l )  ( 0,5 l )  ( 0,9 l ) więcej

Pyłek Pszczeli Bio - 18 gr więcej

Miód Manuka - 250 gr więcej

Miód Kasztanowy - 400 gr więcej

 

Partnerzy