Jeśli chcesz być dobrze poinformowany,
zapisz się ...
slider-bg

OrSi krzem

Krzem to jeden z najważniejszych pierwiastków mających niebagatelny wpływ na organizm człowieka. Nazywany jest pierwiastkiem młodości, gdyż w większym stężeniu występuje wśród młodych osób. Z upływem lat poziom krzemu obniża się, a jego niedobór przyczynia się do rozwoju wielu schorzeń, wśród których najczęściej wymienia się: osteoporozę, choroby reumatyczne, miażdżycę, zapalenia dziąseł, podatność na choroby skóry, przyspiesza proces starzenia się skóry, powoduje łamliwość paznokci i wypadanie włosów.

Krzem występuje w przyrodzie w postaci nieprzyswajalnej dla człowieka, dlatego też należy go suplementować za pomocą płynu, wcierając go lub pijąc. To metoda znana naszym przodkom, którym wywary z ziół zawierających krzem służyły jako kompres do leczenia chorób skórnych.

OrSi krzem czyli krzem organiczny ma działanie antyseptyczne: zapobiega zakażeniom i zapaleniom oraz detoksykujące – wzmacnia organizm, oczyszczając go. Te właściwości powodują, że jest szczególnie polecany osobom narażanym na długotrwały stres. Niweluje również skutki złego odżywiania się.

OrSi krzem nie bez powodu nazywany jest eliksirem młodości. Działa prewencyjnie, spowalniając i łagodząc proces starzenia się skóry. Nawilża skórę i wpływa na prawidłową syntezę  kolagenu, dlatego też działa przeciwzmarszczkowo. Regularne stosowanie OrSi krzemu przyczynia się do odbudowy i wzmocnienia chrząstki stawowej, dzięki czemu zapobiega rozwijaniu się chorób reumatologicznych.

Polecamy OrSi krzem dla każdego, kto chce wzmocnić i chronić swój organizm.

Partnerzy