Jeśli chcesz być dobrze poinformowany,
zapisz się ...
slider-bg

Herbata Pukka Białystok - BIO herbaty

Jeśli jeszcze nie zetknęliście się Państwo z produktami pukka, to czas najwyższy, aby to nadrobić. Dla własnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Czymże one są? To w stu procentach naturalne i ekologiczne zestawy ziół, owoców i roślin oferowanych jako unikatowe herbaty ziołowe, suplementy oraz żywność. Herbaty pukka tworzą obecnie pięć rodzin, a każda z nich odpowiada za inny obszar oddziaływania na nasz organizm.

Indyjska filozofia zdrowego życia w herbatach pukka

Całe przedsięwzięcie pukka oparte jest o starożytną, indyjską filozofię holistyczną, która naucza jak żyć zdrowo i efektywnie szukając równowagi pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. Ajurweda, bo o niej mowa to połączenie dwóch sanskryckich określeń: „ajur”, czyli życie oraz „weda” oznaczające wiedzę. Ajurweda oferuje wgląd w to, które pokarmy, zioła i czynności związane ze stylem życia poprawią jego jakość, a które nie, I co najważniejsze: które będą chronić twoje zdrowie fizyczne, równowagę psychiczną i duchowe samopoczucie.

Rodziny eko herbat pukka

W zależności od składu i działania na organizm ludzki wyróżniamy następujące rodziny herbaty pukka:

  • Taste Alive — czyli w dosłownym tłumaczeniu „smakuj życie”. Rodzina ta zawiera obecnie trzynaście herbat o wyrazistych i wyszukanych smakach.
  • Super Fruity — niezwykle esencjonalne mieszanki o różnych połączeniach, jak na przykład cytryny z mandarynką czy dzikiego jabłka z cynamonem.
  • Green Revolution — to najlepsze jakościowo herbaty ziołowe, które zaparzane są w postaci całych liści. Oczywiście są przy tym w stu procentach ekologiczne.
  • Feel Alive — czyli „poczuj, że żyjesz”, to zestawy najdoskonalszych ziół pozwalających poczuć pełnię życia i przeżywania określonych sytuacji. Znajdują się tu herbaty o tak znaczących nazwach, jak „Love”, „Relax” czy „Detox”.
  • Speciality Blacks — to rodzina najczystszych i najlepszych herbat czarnych, zbieranych w dzikich rejonach świata, gdzie nie dotarła praktycznie cywilizacja, a środowisko naturalne jest nieskażone.

Czy herbaty bio są również eko?

Oczywiście, że tak. Tak naprawdę oznaczenie produktów przeznaczonych do sprzedaży określeniami „bio”, „eko” lub „organic” uznajemy w rozumieniu przepisów unijnych za tożsame. Najwłaściwszym i najbardziej uniwersalnym określeniem łączącym wszystkie produkty opisane tymi trzema określeniami jest „ekologiczny”. A każdy tego typu produkt musi posiadać certyfikat w Unii Europejskiej. Oczywiście wszystkie produkty pukka są w 100% ekologiczne. To żelazna zasada producenta i pewność dla klienta.

Inne produkty pukka

Ilość i różnorodność produktów pukka jest oszałamiająca. To dziesiątki różnego rodzaju herbat, suplementów i żywność. Poza tym, że dbają o znakomite samopoczucie, równie aktywnie troszczą się o nasze zdrowie, i to na wielu płaszczyznach.

Aby poznać pełną ofertę dostępnych produktów pukka, zapraszamy do sklepu, gdzie są one wymienione i dokładnie opisane. Z przyjemnością odpowiemy również na wszelkie Państwa pytania dotyczące herbat pukka - najbardziej popularnych i najchętniej kupowanych produktów tej marki.

Partnerzy