Jeśli chcesz być dobrze poinformowany,
zapisz się ...
slider-bg

Unikalna Sól MeineBase – naturalnym magnesem toksyn

Zasadowa sól oczyszczająca MeineBase jest skutecznym orężem w walce z suchą, łuszczącą się skórą z problemami, nadto wspomaga odkwaszanie, oczyszczanie i regenerację organizmu, rozpuszczona w wodzie tworzy zasadowy roztwór o wartości pH 8.5. Odczyn ten skutecznie wspomaga proces eliminacji substancji szkodliwych przez skórę.

Sól MeineBase składa się

z wodorowęglanu sodu, soli morskiej, węglanu sodu, naturalnych minerałów, agatu, karneolu, cytrynu, chryzoprazu, chalcedonu, szafiru, kryształu górskiego i onyksu.

Dostępna jest w opakowaniach 75 g, 750 g, 1500 g oraz 3000 g.

Rozpuszczona w wodzie sól tworzy zasadowy roztwór o wartości pH 8.5. Odczyn ten skutecznie wspomaga proces eliminacji substancji szkodliwych przez skórę.

Sól wykorzystywana jest:

  • podczas kąpieli wodnych

Zasadowo – mineralna kąpiel to samo zdrowie, pH soli porównywane jest do pH wód płodowych. Do wanny wsypuje się 3-4 łyżki soli zasadowej i kąpie 2 – 3 razy w tygodniu przez min. 30 minut, a idealne byłoby 45–60 minut. Maksymalna temperatura wody, powinna być zbliżona do temperatury ciała – około 37°C.Podczas kapieli szczotkuje się ciało, masuje szorstką gąbką.
Oczyszczające działanie kąpieli zależy od alkaliczności wody. Jej zasadowy odczyn skutecznie wspomaga proces eliminacji substancji szkodliwych przez skórę.

  • moczenia stóp

Stopy nazywane są często organem, pełniącym funkcję "trzeciej nerki", przez które możliwe jest wydalanie szkodliwych dla organizmu substancji. Aby optymalnie skorzystać z dobrodziejstw soli, należy wieczorem 2 do 3 razy w tygodniu stosować kąpiele stóp.
Łyżka stołowa produktu wystarczy, by kąpiel była efektywna.
Zalecany przez producenta czas kąpieli wynosi od 15 minut do 60 minut.
Aby przyspieszyć wydalanie kwasów i substancji szkodliwych stopy można masować szczoteczką Jentschura, w kierunku palców stóp.

  • inhalacje zasadowe 

Inhalacje zasadowe znakomicie i skutecznie oczyszczają drogi oddechowe oraz zatoki. Potrzebny będzie nebulizator bądź miska ze wrzącą wodą z dodatkiem czubatej łyżki soli zasadowej Jentschura dozowanej na 2l wody. Zasadowość parującego roztworu jak magnes oczyszcza przez błony śluzowe kwasy i toksyny z organizmu.

  • okłady zasadowe 

Do przygotowania okładu należy przygotować 1-2 l wody, do której wsypuje się czubatą łyżeczkę soli MeineBase. W roztworze moczy się lniany lub bawełniany materiał, specjalną flizelinę ze sklepów specjalistycznych, opaskę na czoło, pończochy lub mankiety zasadowe, ale również może to być podkoszulek lub bawełniany materiał. Materiał należy przyłożyć w bolące miejsce, następnie położyć suchą tkaninę, np. ręcznik i przykryć kocem, najlepiej wełnianym.

  • peelingi

Ta sprawdzona mieszanka jedynej w swoim rodzaju soli nie wysusza skóry, więc okłady i kąpiele można stosować przez wiele godzin.

Zasadową sól MeineBase wykorzystuje się także w szpitalach na oddziałach:

  • onkologicznych
  • chorób wewnętrznych
  • ginekologicznych
  • dermatologicznych

Sól pomocna jest w chorobie Parkinsona, Alzheimera, w leczeniu szumów w uszach, zaćmy, jaskry, udaru mózgu, reumatyzmu, otyłości, przerostu prostaty, cellulitu, problemów z koncentracją i pamięcią.

Partnerzy